pracownia tapicerstwo

Początek mojej przygody z meblami sięga wiele lat wstecz.

Od 1997 roku praktykuję i rozwijam swoje umiejętności w zakresie projektowania oraz wykonywania mebli tapicerowanych. Krok po kroku zdobywałem wiedzę i fachowość meblarską przechodząc przez wszystkie etapy tworzenia mebli oraz ich sprzedaży.

Meble są moją pasją, dlatego też w trakcie ich wykonywania kładę duży nacisk na estetykę, dokładność oraz jakość. W rozmowie z klientem zapoznaję się z jego wizją dzieląc przy tym swoim doświadczeniem i fachową poradą by efekt końcowy był jak najbardziej satysfakcjonujący.

Nieustannie dążę do samorozwoju poprzez śledzenie nowinek i trendów na rynku meblarskim. Swoim klientom służę fachową wiedzą z zakresu konstrukcji mebli, doboru tkanin i aranżacji wnętrz. Zarówno w projektowanie, tworzenie od podstaw nowego mebla jak i odnowę starego – wysłużonego, wkładam całą swoją wiedzę i pasję. Każdy nowy projekt jest dla mnie wyzwaniem, któremu poświęcam całą moją uwagę i doświadczenie.

Staram się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz aktualnym trendom. Oferuję wykonanie mebli tapicerowanych na zamówienie wg katalogu, zdjęcia, rysunku lub projektu klienta.

Realizacja nowych, zwłaszcza nietypowych zamówień według projektów projektantów lub indywidualnych klientów daje mi satysfakcję oraz możliwość wykazania się.

Po latach mody na krzesła, kanapy czy fotele z Agaty czy z BRW produkowane masowo, zwłaszcza wśród dojrzałych osób wraca trend na komfortowe, eleganckie i wygodne meble nawiązujące do klasycznych wzorców np. angielskich mebli tapicerowanych bądź do nowoczesnych trendów. Gdy wydawało się, że tapicerstwo powoli staje się zawodem wymierającym, odżyła potrzeba na ręcznie robione krzesła, sofy czy nawet drzwi wytłumiające hałas – których wykonanie Moja pracownia Tapicerska również oferuje.

Indywidualnie wykonane meble tapicerowanie ponownie cieszą się sporym wzięciem. Minęły chyba już czasy gdy tapicerka kojarzyła się z kiczem i drobnomieszczańskim gustem PRL-u. Tapicerstwo polegające na wyścielaniu i obijaniu (skorą bądź tkaniną) ma się dobrze i dzięki indywidualnym klientom ceniącym komfort i jakość nie grozi mu zagłada.

W czasach gdy przestrzeń mieszkalna niejednokrotnie kurczy się do małych rozmiarów, posiadanie niestandardowego mebla idealnie dopasowanego wymiarem do wnętrza jest wręcz koniecznością. Wymiary oferowanych przeze mnie mebli tapicerowanych uzgadniam indywidualnie z każdym klientem -  dopasowując według jego potrzeb wysokość siedziska, twardość poduchy itp.

Meble tapicerowane na zamówienie to obecnie mała odrobina luksus, okazja do wyróżnienia się od innych. Jest to wspaniała okazja dla dojrzałych, starszych osób przywiązanych do swoich starych czasami zużytych i zniszczonych mebli by przywrócić im dawną świetność. Bez względu na wykorzystane materiały, efekt końcowy i tak w głównej mierze zależeć będzie od gustu klienta i może odzwierciedlać jego osobowość i charakter.

Tapicerstwo na zamówienie jest również idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie komfort, klasę oraz jakość. Oferowane przeze mnie meble wykonane są z dobrej jakości drewna, z zastosowaniem odpowiednich pianek oraz sprężyn. Ich misją jest to by służyć klientom przez długie lata.

Polecam swoje usługi i zapraszam do kontaktu.

 

 
Jesteś   7423 gościem na naszej stronie